Excelența constructivă italiană, funcțiile Triple Motion, estetica deosebită și confortul sunt elementele care caracterizează această canapea, cu liniile ei plăcute și primitoare.
Canapeaua Plié este disponibilă cu o gamă largă de huse din material textil sau din prețioasa piele marca Natuzzi, în peste 200 de culori.
Plié este disponibilă în versiuni liniare și de colț.
Detaliile tehnice și configurațiile afișate pe website se bazează pe cele mai recente informații disponibile la momentul publicării. Distribuitorul dumneavoastră vă va informa despre orice actualizare.
O echipă de arhitecți, designeri de interior și colorişti lucrează la dezvoltarea modelelor individuale, a diferitelor configuraţii și spații, precum și a combinațiilor de model, funcții, materiale și culori.
Accept Termenii și Condițiile și Politica de Confidențialitate
Subiect: Divulgarea în condițiile Art. 13 din Decretul legislativ italian nr. 196 din 2003. În conformitate cu Articolul 13 din Decretul legislativ italian nr. 196 din 2003 (denumit în continuare Codul privind Confidențialitatea), controlorul de date al Natuzzi SpA, al cărui sediu social este situat în Strada Iazzitiello, Nr. 47 - Santeramo in Colle BA) și cu sediul administrativ în Strada Iazzitiello, Nr. 47 - Santeramo in Colle (BA), vă informează că datele dumneavoastră personale sunt prelucrate prin mijloace manuale și automate: a. pentru a îndeplini solicitările dumneavoastră b. pentru a vă trimite buletine informative furnizând date care sunt opţionale, însă fără aceste date, este posibil să nu putem urmări scopurile de mai sus. Datele nu vor fi comunicate sau diseminate. Directorul Departamentului de Marketing și personalul nostru care lucrează în cadrul departamentului pot accesa datele dumneavoastră personale exclusiv pentru scopurile menționate mai sus. Procesatorul de date este Trade Protection S.r.l. al cărui sediu social este în Strada Giorgio Morandi, Nr. 22, Itri (LT); o listă a altor procesatori poate fi solicitată scriindu-ne la următoarea adresă de e-mail: natuzzi@protectiontrade.it. Vă informăm în cele din urmă că puteți exercita drepturile prevăzute la Articolul 7 din Decretul legislativ nr. 196/2003; inclusiv dreptul de a obține, de la controlorul sau procesatorul de date, confirmarea existenței sau nu a datelor dumneavoastră personale și permisiunea, dacă datele există, să aveți acces la ele.